• (+48) 796-161-303
  • kancelaria@mir-consulting.pl
  • Facebook

Polityka prywatności

Polityka prywatności, która znajduje się poniżej, zawiera zapisy o prawach autorskich, regulamin korzystania ze strony, oraz zastrzeżenia prawne, a także wyjaśnienie problemu danych osobowych.

Firma MIR Consulting Szymon Mironowicz operator strony www.mir-consulting.pl nie przetwarza, nie udostępnia danych przekazywanych przez Użytkowników www.mir-consulting.pl (zwanej dalej „Stroną MIR Consulting”).

W przypadku danych przekazywanych przez Użytkownika w trakcie wypełniania formularza kontaktowego „Zapytaj o dotację”, lub przesłanego zapytania ofertowego, dane te mogą zostać wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na zadane pytanie, udzielenia porady, lub przedstawienia oferty handlowej.

Dane pozyskane w przypadku analizy logów serwera (adres IP, domena) wykorzystywane są jedynie w celach  prowadzenia statystyk oglądalności strony MIR Consulting oraz do administracji serwerem firmy MIR Consulting Szymon Mironowicz.

Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe uzyskaliśmy dzięki działalności związanej ze stroną MIR Consulting (newsletter). Pod tym określeniem rozumiemy informacje o nowościach na stronie oraz komercyjne reklamy.

Zawarte na stronie MIR Consulting materiały nie mogą być wykorzystywanie na innych stronach WWW. Są to publikacje stworzone przez redakcję, lub inne osoby z redakcja współpracujące, a więc chronione prawem autorskim i ich używanie jest łamaniem prawa polskiego.

Polityka Prywatności nie dotyczy serwisów i firm, których dane kontaktowe podane są na stronie z referencjami http://www.mir-consulting.pl/referencje/, chyba że poufność w/w danych zastrzeżona została we właściwej umowie.

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę korzystającą w jakikolwiek sposób ze strony MIR Consulting obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się na stronie http://www.mir-consulting.pl/polityka-prywatnosci/.

W przypadku dodatkowych pytań dotyczących polityki prywatności, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: biuro@mir-consulting.pl

 

Zespół MIR Consulting.

powrót