• (+48) 796-161-303
  • kancelaria@mir-consulting.pl
  • Facebook

Szkolenia

MIR Consulting oferuje Państwu dostęp do szerokiej oferty szkoleń, organizowanych na terenie całego kraju z myślą o kadrach managerskich i pracownikach sektora prywatnego i publicznego. Prezentujemy następujące formy szkoleń:

Szkolenie otwarte nie jest przygotowane dla zorganizowanej grupy pracowników danej firmy, czy instytucji. Mogą się na nie zapisać dowolne osoby indywidualne, lub reprezentujące organizacje i firmy, pochodzące z różnych branż. Przeprowadzamy wówczas ankietę wśród kandydatów na uczestników szkolenia, by program zajęć ułożyć tak, aby spełnić oczekiwania wszystkich uczestników.

Szkolenie zamknięte przygotowywane jest dla zorganizowanej grupy pracowników danej firmy, czy instytucji. Jest ono ściśle dopasowane do jej potrzeb. Jest to możliwe dzięki szczegółowej analizie, która poprzedza szkolenie i pozwala na sprecyzowanie potrzeb szkoleniowych organizacji. Np. szkolenie zamknięte dla firmy handlowo-usługowo, koncentruje się na treningu pracowników w zakresie negocjacji handlowych i techniki sprzedaży.

Szkolenia twarde obejmują edukację i ćwiczenie umiejętności w obszarach ściśle związanych z wykonywaną pracą, np. znajomością wewnętrznych procedur, wiedzą z zakresu bezpieczeństwa pracy, obsługą maszyn i urządzeń, księgowości, prawa, prowadzeniem dokumentacji itp.

Przykładowo, prowadzimy szkolenia z zakresów tematycznych takich jak:
– prawa polskiego i europejskiego,
– pozyskiwania funduszy unijnych,
– zarządzania projektami,
– księgowości i podatków,
– inne.

Szkolenia miękkie obejmują edukację i ćwiczenie umiejętności personalnych i rozwijania zasobów pracowników. Obszary, których najczęściej dotyczą to motywowanie, komunikacja, rozwój osobisty, wpływanie na innych, negocjowanie, umiejętności interpersonalne, itp.

Szkolenia te proponujemy wszystkim, którzy pracują z ludźmi i chcą nauczyć się wpływania na ich zachowanie, by osiągnąć pożądany sukces w biznesie. Podnoszenie własnych kompetencji interpersonalnych pod okiem profesjonalistów wydobywa potencjał osobisty i zawodowy, talenty i umiejętności na miarę oczekiwań współczesnego biznesu. Dzięki nim, każdy nauczy się jak być liderem z charyzmą, efektownie i efektywnie występować publicznie, jak komunikować się i tworzyć zgrany zespół, dostrzegać to czego nie powiedziano, zarządzać pracą własną i innych.

Aktualna lista szkoleń