• (+48) 796-161-303
  • kancelaria@mir-consulting.pl
  • Facebook

Zadowolenie Klientów stanowi miarę jakości naszych usług

Jesteśmy nastawieni na kompleksową obsługę projektów unijnych, ale swoją działalnością wykraczamy poza sferę funduszy europejskich. Aby zapewnić maksimum wygody i bezpieczeństwa naszym Klientom, postawiliśmy na kompleksowość świadczonych usług.

Sporządzamy wnioski o dofinansowanie, projekty i niezbędne załączniki (np. biznesplan, studium wykonalności i formularz oceny oddziaływania na środowisko). Przygotowujemy biznesplany i wnioski kredytowe do banków i innych instytucji pożyczkowych. W ofercie mamy usługi prawne, które świadczymy swoim klientom w ramach stałej współpracy oraz szkolenia o szerokim wachlarzu tematycznym. Przy realizacji zleceń kierujemy się dewizą: „zadowolenie Klientów stanowi miarę jakości naszych usług”. Od momentu rozpoczęcia swej działalności zrealizowaliśmy wiele projektów, które zakończone zostały sukcesem dzięki temu jak działamy – indywidualnemu podejściu do klienta i jego oczekiwań. Na stronie znajduje się lista referencyjna naszych klientów i podmiotów, z którymi współpracujemy.

Naszym podstawowym zadaniem jest jednak zaspokajanie potrzeb naszych klientów, dlatego projekty, które realizujemy, często nie mieszczą się do końca w którymś z wymienionych obszarów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zespół MIR Consulting.